Saç Ekimi Merkezi Fiyatları, Fırsatları Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi Merkezi İçin Doğru Adrestesiniz Güvenilir Eşsiz Fırsatlar Fiyatlar Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi Teknikleri ve Saç Ekimi Üzerine

saç ekimi teknikleri 2016Saç ekimi bir olan cerrahi bireysel hareket tekniği saç köklerinin 'donör sitesi' kel ya da 'alıcı sitesi' olarak bilinen vücudun saçsız parçası olarak adlandırılan vücudun bir kısmından. Öncelikle tedavisinde kullanılan erkek tipi kellik. Bu minimal invaziv prosedürde, saçsız genetik dirençli olan saç köklerini içeren greftler, başın arkasında gibi, kel kafa derisi için nakledilir. Saç Ekimi da geri yüklemek için kullanılan olabilir kirpik, kaş, sakal saç, göğüs kılları, kasık saç ve yüz gerdirme ve önceki saç Ekimi olarak kaza veya ameliyat nedeniyle izleri doldurmak için. Saç ekimi farklıdır deri grefti greft neredeyse tüm içerdiğini de epidermis ve dermis saç folikülü çevreleyen ve birçok küçük greftler cilt tek bir şerit yerine nakil vardır.

Saç doğal olarak 1 ila 4 kılların gruplaşmalara yetişir beri, günümüzün en ileri teknikleri hasat ve Ekimi doğal gruplaşmalara bu doğal olarak oluşan 1-4 saç "foliküler birimleri". Böylece modern saç ekimi saçlar için doğal saç taklit ederek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu saç Ekimi prosedürü denir Foliküler ünite transplantasyonu (FUT). Şerit hasat ve foliküler ünite ekstraksiyon (FUE): donör saç iki farklı şekilde hasat edilebilir.

Ilk istişare cerrah kendi tercihlerini ve beklentilerini tartışıyor, hastanın kafa derisi analiz eder ve (örneğin, tek vs birden oturumları) en iyi yaklaşımı öneren ve hangi sonuçları makul beklenebilir. Ameliyat öncesi folliscopy yeni nakledilen saç greft postoperatif sonuçları doğru olarak değerlendirilebilir, böylece saçın gerçek mevcut yoğunluğu bilmek yardımcı olacaktır. Bazı hastalar preoperatif topikal minoksidil uygulama ve vitamin yararlanabilir.

Intraoperatif kanama ve neden olabilecek herhangi bir ilaç kullanarak hastanın kaçınıyor cerrahi öncesi birkaç gün sonuçtaki yoksul greft "almak". Alkol ve sigara kötü greft sağkalım katkıda bulunabilir. Ameliyat sonrası antibiyotik yaygın yara veya greft önlemek için reçete edilir enfeksiyonları.

Saç ekimi yöntemleri nelerdir ve saç ekimi en iyi şekilde nasıl yapılmalıdır?

Bir greft saç ekimi örneği bir yara kapsayacak şekilde Hidradenit süpürativa kafasının arkasındaki operasyon olarak kabul edilebilir.

Ekimi işlemleri hafif, ayakta tedavi bazında gerçekleştirilir sedasyon (opsiyonel) ve lokal enjekte anestezi genellikle yaklaşık altı saat sürer. Kafa derisi shampooed ve donor derisi hasat edilmeden önce, bir antibakteriyal madde ile muamele edilir.

Saç köklerinin hasat, kendi avantajları ve dezavantajları her biri için kullanılabilecek birkaç farklı teknikler vardır. Ne olursa olsun istihdam edilen donör hasat tekniği, saç folikülünün doğru çıkarma nakledilen saç canlılığı sağlamak ve kesiye, kıl folikülünün saç şaftının kesme önlemek için her şeyden önemlidir. Saç köklerinin ne olursa olsun tekniği Ekimi doku karşılık gelen açı ile çıkarıldı ve yüzeye dik değil gerektiği anlamına gelir cildin yüzeyine hafif bir açıyla büyür.

Şerit eksizyon hasadı ve foliküler ünite ekstraksiyon: donör greft bugün ayıklanır hangi iki ana yolu vardır.

Şerit şeklinde saç ekimi FUT Tekniği

Şerit hasat bir donör sitesinden saç folikülleri ve kaldırmak için en yaygın tekniktir. Cerrah iyi saç büyüme bir alanda, arka derisi deri bir şerit hasadın. Bir tek, çift veya üçlü kanatlı neşter donör sitesinden saç taşıyan doku şeritleri kaldırmak için kullanılır. Sağlam saç köklerinin kaldırılır, böylece her kesi planlanmaktadır. Eksize şerit boyutu yaklaşık 1-1.5 x 15-30 cm'dir. Elde edilen yara kapatırken, asistanlar şerit, saç köklerinin küçük, doğal olarak oluşmuş gruplarıdır tek tek foliküler ünite greft, incelemek başlar. Binoküler ile çalışma Stereo Mikroskop aşılama için kullanılacak foliküler hücrelere zarar vermemek için çalışırken, onlar dikkatle aşırı fibröz ve yağ dokusu çıkarın. Kapağın son yöntem donör alanda çok daha ince izleri sonuçlanır 'Trichophytic kapatma' denir.

Cerrah daha sonra gerçekçi bir saç modeli tanıtmak için tutarlı bir şekilde yaralar, greft alma önceden belirlenmiş bir yoğunluk ve desen onları yerleştirerek, ve olta balıkçılığı için siteleri delinme çok küçük mikro bıçakları veya ince iğneler kullanır. Teknisyenleri genellikle yerinde bireysel greft yerleştirerek, prosedürün nihai bir parçası yapmak.

Şerit hasat genellikle bile nispeten kısa uzunluklarda hastanın saç ile kaplıdır bağış alan, bir "kalem ince" lineer skar bırakır. Iyileşme süresi yaklaşık 2 haftadır ve dikiş / zımba yapılabilir sağlık personeli ya da alt cuticular sütür ile kaldırılacak gerektirecektir.

Foliküler ünite ekstraksiyon FUE Tekniği saç ekimi

Ile Foliküler Ünite Ekstraksiyon veya FUE hasat, 1 ila 4 saç teli içeren tek tek foliküler üniteler lokal anestezi altında kaldırılır; Bu mikro kaldırma genellikle çapı 0.6mm ile 1.0mm küçük yumruklar kullanır. Cerrah daha sonra gerçekçi bir saç modeli tanıtmak için tutarlı bir şekilde yaralar, greft alma önceden belirlenmiş bir yoğunluk ve desen onları yerleştirerek, ve olta balıkçılığı için siteleri delinme çok küçük mikro bıçakları veya ince iğneler kullanır. Saç Ekimi 2016 Teknisyenleri genellikle yerinde bireysel greft yerleştirerek, prosedürün nihai bir parçası yapmak.

http://www.estetikinternational.com.tr/sac-ekimi.html

FUE saç ekimi tek bir uzun oturum veya birden fazla küçük oturumları yer alır. FUE prosedürü şerit cerrahiye göre daha zaman alıcı. Bir FUE ameliyat süresi hasat ve hasta özellikleri de cerrahlar tecrübesi, hıza göre değişir. Procedue 2500 3000 greft bir megasession için iki ardışık gün boyunca bir cerrahi bir yara düzeltme 200 greft ayıklamak için bir kaç saat sürebilir.  FUE Saç Ekimi prosedürü ile hastanın adaylığı kısıtlamalar vardır.  Müşteriler bir tilki testine göre FUE için seçilir,  FUE için müşterilerine taranmasında bu yararlılığı konusunda bazı tartışmalar olsa.

FUE çok doğal sonuçlar verebilir. Şerit hasat üzerinde avantaj FUE hasat hasat edilecek kafa derisi doku geniş alanlar ihtiyacını ortadan olduğunu, bu nedenle orada başın arkasında hiçbir doğrusal bir kesi olduğunu ve doğrusal bir iz bırakmaz. Bireysel folikülleri çıkarılır Çünkü sadece küçük, noktasal yara izleri neredeyse görünür ve herhangi bir ameliyat sonrası ağrı ve rahatsızlık en aza değil hangi kalır. Hiçbir dikiş çıkarılması gerektiği gibi, Saç Ekimi Doktoru Mikro Tırnak FUE kurtarma az 7 gündür.

http://www.bulentcihantimur.com/estetik/sac-ekimi/sac-ekimi-1

Dezavantajları cerrahi süreleri ve hastaya yüksek maliyet arttı sayılabilir. [4] Bazı cerrahlar hasat şerit ile karşılaştırıldığında FUE başarıyla nakledilen foliküllerinin bir alt orana yol açabilir unutmayın. Diğerleri de durumda bir hasta bir FUE sonra iyi bir şerit bulmak zor olurdu, birden fazla Ekimine ihtiyacı olacağını düşündürmektedir. 

Robotik Saç Restorasyon saç restorasyon alanında yenilikçi bir cihazdır. Robot foliküler üniteler tespiti ve çeşitli kameralarla ile topografya izin verir. Kameralarındaki görüntüler konumu, dağıtım ve foliküler greft açılanması algılayabilir. Robot kolu bir FUE Ekimi sırasında cerrahın tükenme greft çıkarma hızını artırmak ve en aza indirmek için mümkün olmuştur. Robotik saç restorasyon sistemlerin avantajlarına rağmen, hala bu tür zımbalar FUE'de ve cihazın yüksek fiyat ve diğer yöntemlerinde kullanılan ne kıyasla nispeten daha büyük olan boyutu gibi bazı dezavantajları da vardır.